Ubytování Orlík

Penzion nabízí celkem 7 apartmánů, 4 dvoulůžkové pokoje a 1 dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek. Apartmány mají plně vybavené kuchyňské kouty. Samozřejmostí jsou ručníky na apartmánech i pokojích. Součástí ceny je také parkování u penzionu a dostupná Wi-Fi v celém areálu. Příjezd od 15. do 19. hodiny, ukončení pobytu do 10. hodiny. Čas objednaných snídaní je od 8. do 10. hodiny. Objednané večeře se podávají od 19. do 20. hodiny. Provozní doba restaurace se přizpůsobuje návštěvnosti. Zavírací hodina je 22:00.

Platit lze v hotovosti, QR platbou či běžně užívanými platebními kartami. Domácí mazlíčky je možné brát s sebou po písemné či telefonické dohodě.

Apartmány (2+2) o dispozici – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna. Je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem, 2 pohovkami a venkovním posezením na terase.  Koupelna je se sprchovým koutem.

Apartmán (7+0) s dispozicí – obytná kuchyně s pecí, 2 ložnice, chodba a koupelna s vanou. Je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem, posezením na kryté verandě.

Apartmán (2+1) s dispozicí – ložnice, obytná kuchyně a koupelna se sprchovým koutem. Je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním pultem, pohovkou, venkovním posezením na balkoně nebo na kryté verandě.  

Apartmán (4+0) s dispozicí – obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem, pohovkou a venkovním posezením na terase.  

Apartmán (2+4) s dispozicí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem, 2 pohovkami a venkovním posezením na terase. 

Pokoj (2+2) je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, pohovkou s možností venkovního posezení na balkoně. Koupelna je se sprchovým koutem.

Pokoje (2+0) s výhledem na rybník nebo do zahrady penzionu. Jsou vybaveny LCD TV a Wi-Fi internetem, s možností posezení na balkoně.  Koupelna je se sprchovým koutem.

Mlýn Kamenice
Kamenice 4
262 56 Klučenice


LR PRO s.r.o.
399 01 Onen Svět 28
IČ: 260 72 220