Ubytování Orlík

Penzion nabízí celkem 7 apartmánů, 4 dvoulůžkové pokoje a 1 dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek. Apartmány mají plně vybavené kuchyňské kouty. Samozřejmostí jsou ručníky na apartmánech i pokojích. Součástí ceny je také parkování u penzionu a dostupná Wi-Fi v celém areálu. Příjezd od 15. do 19. hodiny, ukončení pobytu do 10. hodiny. Čas objednaných snídaní je od 8. do 10. hodiny. Objednané večeře se podávají od 19. do 20. hodiny. Provozní doba restaurace se přizpůsobuje návštěvnosti. Zavírací hodina je 22:00.

Platit lze v hotovosti, QR platbou či běžně užívanými platebními kartami. Domácí mazlíčky je možné brát s sebou po písemné či telefonické dohodě.

Apartmány (2+2) o dispozici – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským dvojlůžkem a koupelna se sprchovým koutem – jsou vybaveny LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem, pohovkou. Koupelna je se sprchovým koutem.

Apartmány 1 a 2 mají vlastní posezení na sdíleném balkoně.

Apartmán (7+0) s dispozicí – obytná kuchyně s pecí, 1. ložnice s manželským dvojlůžkem + 2 jednolůžka. 2. ložnice s manželským dvojlůžkem a jedním jednolůžkem, chodba a koupelna s vanou – je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem. K dispozici je i posezení na kryté verandě.

Apartmán (2+1) s dispozicí – ložnice s manželským lůžkem, obytná kuchyně s pohovkou a koupelna se sprchovým koutem – je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním pultem, pohovkou. Venkovní posezení je na balkoně nebo na kryté verandě.  

Apartmán (4+0) s dispozicí – obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnice s manželským dvojlůžkem a koupelna se sprchovým koutem – je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem, pohovkou a venkovním posezením na balkoně.  

Apartmán (2+4) s dispozicí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským dvojlůžkem a koupelna se sprchovým koutem. Je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, jídelním stolem, 2 pohovkami. Venkovní posezení je na terase. 

Pokoj (2+2) je vybaven LCD TV, Wi-Fi internetem, manželským dvojlůžkem, šatní skříní a pohovkou. Koupelna je se sprchovým koutem. Na balkoně je možnost sdíleného posezení.

Pokoje (2+0) s výhledem na rybník nebo do zahrady penzionu. Jsou vybaveny LCD TV a Wi-Fi internetem. Koupelna je se sprchovým koutem. I zde je možnost sdíleného posezení na balkoně.

Mlýn Kamenice
Kamenice 4
262 56 Klučenice


LR PRO s.r.o.
399 01 Onen Svět 28
IČ: 260 72 220